Bij een tankstation langs de A50 bij Schaijk is vrijdagmiddag een vrouw overreden door een vrachtwagen. Het is nog onduidelijk wat er precies is gebeurd. Het slachtoffer is een oudere vrouw, ze is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De hulpdiensten werden vrijdagmiddag rond kwart over één opgeroepen. Naast ambulances, brandweer en de politie, werd ook een traumahelikopter ingeschakeld. Die landde langs de snelweg. Bij het tankstation werden schermen geplaatst.
De omgeving van het tankstation is afgezet. Er wordt nog onderzocht wat er precies is gebeurd. Het slachtoffer was na het ongeluk nog aanspreekbaar.
De vrachtwagenchauffeur zal op een later moment door de politie worden gehoord. Volgens de politie zijn er geen redenen om aan te nemen dat hij iets verkeerds heeft gedaan.
Foto’s: Avcam.nl





